Prodej, Byty 1+kk, 39 m² s předzahrádkou - Šenov, Ev.č.: 026242 766 000 Kč

Image2

Nabízíme k prodeji nový byt o velikosti 1+kk o výměře 39 m2 s předzahrádkou v I. nadzemním podlaží v plánovaném projektu bytového domu rezidenčního bydlení s názvem Rezidence Šenov s počátkem výstavby nejpozději v prosinci 2021 s termínem dokončení do konce roku 2023. Můžete si vybrat zda-li chcete byt v osobním vlastnictví, kdy se uhradí celá kupní cena nebo pro snadnější dostupnost pro zájemce je možnost družstevního vlastnictví kdy zájemce složí do banky, která poskytne úvěr na výstavbu domů jen 30% z ceny bytu a zbytek se bude splácet v nájmu.
V domě bude 10 bytových jednotek. U domu je možnost zakoupení zastřešeného parkovacího stání za cenu 200.000,-Kč za jedno. Bude vybudováno podle zájmu min. 10 stání a max. 20 stání v areálu bytového domu, který bude oplocen s pojezdovou bránou na čipy. U bytů v 1.NP budou k bytu vybudované oplocené předzahrádky a tím se zvětší využívaný prostor.
V interiéru bytu bude kompletní sanita, podlahové topení, krytina na podlaze bude vinyl. Podlahy a obklady budou v materiálech o ceně v rozmezí 300 – 500,- Kč/m2. Okna budou 6-ti komorová.

V případě zájmu o více informací mne neváhejte kontaktovat.
Financování bytu rovněž zajistíme.
Pro samoplátce – koupě do osobního vlastnictví –vlastní prostředky ve výši 20%. Pro koupi bytu do družstevního vlastnictví vlastní prostředky ve výši 30%. S jejich zajištěním pomůžeme.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Kamil Hrabec

Základní informace
KategorieByty 1+kkZařízenýNe
LokalitaDo Dědiny, ŠenovParkováníAno
OkresOstrava-městoVýtahne
VlastnictvíOsobníLodžieano
Plocha užitná39 m²KomunikaceAsfaltová
Počet podlaží3TelekomunikaceTelefon, Internet
Podlaží umístění1DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
Stav objektuProjektVodaDálkový vodovod
BudovaCihlováElektřina230V
Poloha objektuSamostatnýOdpadVeřejná kanalizace
ZástavbaObytnáTopeníÚstřední elektrické
En. náročnost b.G (PENB nedodán)